Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Тематичний торт "Палітра фарб для художника"

ДрукЕлектронна пошта
Рейтинг: 5/5
Орієнтована вага, кг. 3.0

Тематичний торт "Палітра фарб" - для справжнього художника. Цей унікальний торт у вигляді палітри з фарбами стане по-справжньому несподіваним і приємним подарунком для людини, чиє життя пов'язане з малюванням. Палітра - це найважливіший інструмент у роботі для художника. У ній він змішує фарби - з неї починаються яскраві емоції картин. Олівці та кисті розміщені на торті можна засушити або з'їсти.
Подаруйте такій людині на день народження яскраві емоції у вигляді солодкого торта, який можна замовити у Тернополі в студії авторських тортів Sweet Ideas. Намалюйте фарбами веселку - додайте усмішку і дзвінкий сміх. Художники мислять кольорами та відтінками. Спробуйте зобразити настрій, створити свято. А ми Вам у цьому обов'язково допоможемо! 
Такий торт можна замовляти на ювілей художнику, на відкриття художньої виставки або в гуртка, де займаєтеся Ви або Ваша дитина. У кожному разі торт "Палітра фарб" стане по-справжньому несподіваним і доречним подарунком на будь-якому святі, присвяченому мистецтву малювання. 
При покупці торта не забувайте про те, що Ви можете замовити  теплі побажання або додаткові елементи на торт.

Відгуки

Середа, 06 серпня 2014
Торт Галинка приготувала для нашого майбутнього свата на ювілей - усі гості не повірили що це торт- думали що це не їстивне, а працювати з ним...
Марія Вітенько-Пацута

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини