Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Кремовий торт "Пірат"

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 3.5

Ви плануєте відзначити день народження або свято в піратському стилі, тоді торт у формі піратського корабля або з піратською тематикою це саме те що потрібно.
Піратська тема дуже актуальна і приваблива для проведення дитячого свята. Вона дає можливість дітям відчути себе вільними морськими вовками, дорослими і незалежними, дозволяє їм розслабитися, трішки похуліганити і пограти в розбійників. А яке дитяче свято без торта? Торт «Корабель з піратами», який можна замовити та купити в Тернополі доповнить і завершить піратський День Народження.
На торті «Пірат» поєднано всі елементи піратського життя – корабель під парусом та прапором піратів, а також капітан цього корабля. 
Дуже важливо зберегти оригінальність в кожному торті, тому на ваш вибір у студії авторських тортів Sweet Ideas ми зможете замовити доповнення для торта будь-якими елементами піратського життя такими як бочки із вином, ящики з ромом, можна поставити додаткових піратів на палубу і багато іншого. А під якими вітрилами буде ваш піратський корабель - під білими або чорними? Не важливо як саме виглядатиме ваш піратський корабель, важливо, що цей торт буде кульмінацією дня народження. Всі елементи використовуються в декоруванні корабля повністю їстівні. Спробуйте і Ви піратське життя на смак!
Торти на морську або піратську тематику можна замовити у Тернополі у студії авторських тортів Sweet Ideas за телефонами вказаними на сайті cakes.te.ua. Для Вас: торти у формі розкішних великих і маленьких яхт, піратських кораблів, сучасних лайнерів, торт підводний човен, вітрильник, гондола ...

 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини