Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Весільний торт "Синє весілля"

ДрукЕлектронна пошта
img_0394_z
img_0401_z
img_0406_z
Орієнтована вага, кг. 9.0

У всі віки весілля відрізнялись особливими сценаріями та традиціями. Як правило весільна церемонія - це цілий ритуал, адже в результаті народжується нова сім'я. Для кожної людини ця подія є однією із найважливіших в житті.

Тривала підготовка завжди супроводжує молодих перед весільним банкетом: проблема вибору приміщення, сукні, запрошень, весільного столу ...

З давніх-давен існує повір'я, що молоді скріплюють свій шлюб шляхом заломлення короваю, в сучасному світі ця традиція перейшла в процес розрізання торта.

Весільний торт "Синнє весілля" неодмінно стане шикарним прикрасою вашого свята. Вам буде приємно презентувати такий атрибут весілля дорогим гостям. Торт від студії авторських тортів "Sweet Ideas" неодмінно приємно здивує вас неперевершеним смаком.

Синій колір на торті - величний і глибокий королівський колір. Він нагадує про морські далі, шепіт океану, чарівні озера і неспішні річки. Синій вважається одним з найблагородніших і стильних кольорів. Синій означає умиротворення, розсудливість, спокій і мудрість. Білий колір - це початок, символ нового шляху і нового життя. Це колір світу, чистоти та світла. Отже, біло-синє весілля - вікно в нове світле життя, наповнене розсудливості та духовності.

Також можна замовити вітальний напис. Торт весільний з мастики "Два серця" можна замовити в Тернополі у студії авторських тортів "Sweet Ideas". 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини