Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Весільний торт "Смарагдове весілля"

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 7.0

Ви - любителька дорогоцінних каменів або прихильниця природної краси і натуральних відтінків? Ви все ще сумніваєтеся, чи варто вибирати смарагдовий колір у якості колірної гами для весілльного торта? Залиште всі сумніви позаду, адже відтінки зеленої гами - одні з найприємніших і спокійно переносяться людьми. Це пояснюється асоціацією з природою, натуральністю, свіжістю. Весілля із тортом в стилі смарагдів краще всього підійде, щоб відтворити атмосферу вишуканості і натуральності. 

Незважаючи на свою яскравість, смарагдовий колір символізує стабільність та послідовність. Смарагдовий - це самий красивий відтінок зеленого, який уособлює життя, гармонію, енергію. Смарагдовий колір можна охарактеризувати, як живий, сяючий і соковитий. Торт "Смарагдове весілля" символізує собою красу і стриману елегантність молодят. 

Ви можете  вибрати на свій смак абсолютно будь-яку начинку в торт. Причому кожен шар ярусу може мати свій смак. Також можна замовити вітальний напис. Торт весільний з мастики "Смарагдове весілля" порадує всіх - і молодят, і гостей на весіллі. 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини