Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Весільний торт "Класичне весілля"

ДрукЕлектронна пошта
img_0462
img_0463
Орієнтована вага, кг. 8.5

Зовсім мало дат і подій в нашому житті перевершують важливість весілля. Тисячі років традиції одруження еволюціонували з людиною.

Навіть зараз, здавалося б, в сучасному, непередбачуваному світі сценарії проведення весіль дуже схожі. Відвідування будинку нареченої, викупи, фото, красиві романтичні мелодії, танець молодих і багато іншого залишаються незмінними. Головне питання: Як без весільного торта? Торт весільний "Класичне весілля" прикрасить Вашу церемонію і стане прекрасним доповненням до всіх делікатесів розкішного весільного столу.

Трьох ярусний торт "Класичне весілля" - прикрашений розкішною білою трояндою - чудовий зразок оформлення весільного торта у класичному білому стилі. Він так повітряний і невагомий, що здається, зараз підніметься в небо і буде витати нарівні з хмарами. Звичайно ж, із закоханою парою, яка в такий пам'ятний день знаходиться на 7-му небі від щастя.

Такий торт - стане найкращим десертом в самий довгоочікуваний день Вашого життя, краса і смак цього торта приємно здивують Вас, Ваших гостей і рідних.

Торт весільний  можна замовити в Тернополі у студії авторських тортів "Sweet Ideas". 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини