Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Весільний торт "Каскад із троянд"

ДрукЕлектронна пошта
img_5392_z
Орієнтована вага, кг. 9.0

Наш вишуканий весільний торт "Каскад із троянд" із живими трояндами стане неперевершеною прикрасою Вашого весілля. Солодкий, повітряний, оригінально оформлений торт, дарує відчуття казкового дива, яке принесе доля молодятам за роки їхнього спільного життя. Наш весільний десерт складається з трьох білих ярусів, виконаних у витончених формах та оформлених золотими бусинами і золотими камінчиками Сваровскі. Дивлячись на нього виникають асоціації з чимось високим, недоторканним, чарівним і повітряним. Тим більше класика - це завжди ознака багатства і шику. Замовте наш класичний весільний торт із живими квітами і  Ви вразите своїх гостей справжнім кондитерським шедевром. Всі ми знаємо, що класика завжди в моді. А безліч різних форм, кольорів і смаків дозволять створити  торт саме для Вашого весілля! Перевагою цього торта є те, що його дуже легко порізати для всіх гостей свята, а його вишуканість зачарує гостей.
Троянда завдяки красі і аромату, а також поєднанню цих приємних якостей з гострими шипами завжди мала безліч значень в світі образів. З нею могли зв'язувати і любов, і красу, і таємничість. Наш торт може бути виконаний в будь-якій кольоровій гамі та із будь-якими квітами. Торт може мати від одного до шести ярусів, кожен з яких ставиться на підставці відовідної висоти. Також біля підставок встановлюються підсвічники, свічки на яких у вечірній час надають особливий шарм солодкому столу.

Підставку для весільного торта та підсвічники можна взяти в оренду у м. Тернопіль в студії авторських тортів "Sweet Ideas"

 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини