Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Торт на ювілей 60 років

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 9.0

Наш вишуканий торт на ювілей 60 років із живими квітами стане неперевершеною прикрасою Вашого свята. Торт складається з шести біло-золотих ярусів, виконаних у витончених формах та оформлених золотими бусинами і золотими камінчиками Сваровскі. Дивлячись на нього виникають асоціації з чимось високим, недоторканним, чарівним і повітряним. Тим більше класика - це завжди ознака багатства і шику. Замовте наш класичний ювілейних торт із живими квітами і  Ви вразите своїх гостей справжнім кондитерським шедевром. Всі ми знаємо, що класика завжди в моді. А безліч різних форм, кольорів і смаків дозволять створити  торт саме для Вашого ювілею! Перевагою цього торта є те, що його дуже легко порізати для всіх гостей свята, а його вишуканість зачарує гостей.
Наш торт може бути виконаний в будь-якій кольоровій гамі та із будь-якими квітами. Торт може мати від одного до шести ярусів, кожен з яких ставиться на підставці відовідної висоти. Також біля підставок встановлюються підсвічники, свічки на яких у вечірній час надають особливий шарм солодкому столу.

Підставку для весільного торта та підсвічники можна взяти в оренду у м. Тернопіль в студії авторських тортів "Sweet Ideas"

 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини