Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Торт на ювілей "Золота книга"

ДрукЕлектронна пошта
торт книжка
торт книжка
Орієнтована вага, кг. 3.5

Кожен рік нашого життя - це етап. Без скромності можна сказати, що по кожному році життя кожного з нас можна писати книгу. 

Така ідея і таке бачення життя людини, надихнуло мене досить оригінально підійти до створення чергового торта на день народження. Цей ексклюзивний торт у вигляді книги, яка може називатись «Історія життя. Том ... «. Цифра тому, як Ви вже здогадалися, відповідає кількості років імениннику.Така книга буде незабутнім подарунком до круглої дати або ювілею. 
Кожна людина за свою життя так чи інакше «написала» чимало книг, створила чимало історій. І таке оригінальне оформлення святкового торта не просто підкреслить важливість і значимість всіх прожитих років, але й покаже настільки цінні ці роки. 
При покупці нашого ексклюзивного торта Ви можете замовити «на книгу» будь-які дрібниці, символічність яких так чи інакше важлива в житті іменинника. Так само не забувайте про те, що на торті обов'язково повинні бути вказані ПІБ іменинника. На додаток Ви можете замовити побажання чи вітальний напис до цього торту. Пишіть свою історію та зі святом Вас!

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини