Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Торт для футболіста "Барселона 2"

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 3.5

Торт з логотипом футбольної команди «Барселона» - це найкращий подарунок для істинного вболівальника команди синьо-гранатових. Сучасний логотип Барселони побачив світ у 2002 році завдяки дизайнеру Кларет Шеррахіму. Як відомо, логотип - обличчя клубу, і саме цей символ символізує його організованість, впевненість і оригінальність. З самого заснування ФК "Барселона" мав таку емблему, якою пишалися всі без винятку гравці клубу. Вона була ромбовидної форми та була розділена на чотири частини, у кожній з яких було розміщене символічне для клубу зображення.

Наш торт виконаний у вигляді логотипу команди «Барселона»: білий ромб з емблемою «FBС», який повністю повторює дизайн справжнього логотипу клубу. Для справжнього вболівальника цього клубу, кращого подарунку на день народження придумати не можна! 
А якщо ви вирішили зібратися з друзями і відзначити чергову перемогу улюбленої команди, наш торт з емблемою футбольного клубу "Барселона" - це краще рішення для такого свята. 
При купівлі цього торта Ви можете замовити на ньому напис, наприклад, у вигляді кричалки: 
«Барселона лучше всех Месси бъёт а Хави нет!!!»  чи будь-якої іншої.

Замовити торт для футбольного вболівальника чи футболіста у вигляді емблеми клубу, футбольного м'яча чи футбольного поля можна в студії авторських тортів Sweet Ideas в Тернополі. 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини