Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Подарунковий торт "Зуб"

ДрукЕлектронна пошта
img_0286_z
Орієнтована вага, кг. 2.7

Подарунковий торт "Зуб" - найкращий подарунок для Вашого стоматолога, який назавжди йому запам'ятається. Також такий торт можна подарувати малим діткам, у яких випадають молочні зуби, або які не доглядають за своїми зубами.

Всі діти обожнюють їсти торт, причому будь-який і якщо це буде торт "Зуб", він теж швидко зникне з тарілки. Не всі діти розуміють, що їсти солодке можна, але необхідно після цього чистити свої зуби. Зараз, пояснити маленькій дитині, як піклуватися про зубі можна різними способами, навіть за допомогою торта.

При виборі торта зуб ви наочно показуєте, як він виглядає у формі веселого і мультиплікаційного героя. Діти будуть в захваті від можливості подружитися з зубом.

Такий торт допоможе налаштувати примхливу дитину піти на наступний день до стоматолога показати зуб на перевірку. Гості дитини, поласувавши тортом, дізнаються від дорослих, що зуб потрібно постійно перевіряти і лікувати, щоб він не плакав, вони будуть веселитися і сміятися, а потім не будуть боятися стоматолога.

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини