Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Подарунковий торт "Повноліття"

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 5.0

На 18 річчя збирається завжди велика кількість гостей, до цього свята заздалегідь ретельно готуються, і торт на 18 повинен бути особливий. Звичайно символіка самої дати повноліття має прикрашати торт,  але вона не є обов'язковою, головне щоб торт був смачний, піднімав настрій іменинника і гостей, а також зміг здивувати своїм дизайнерським виконанням. 

Щоб подарувати торт на 18 річчя потрібно поставити себе на місце іменинника і вибрати креативний і оригінальний торт, він повинен бути одночасно стильним і модним і нести в собі м'які і невинні риси, які будуть говорити про перехід до повноліття.

Саме таким є подарунковий торт на повноліття з побажаннями щодо щасливого життя. На торті звичайно ж не справжня пачка  банкнот євро, і він не принесе миттєвого прибутку, але так чи інакше такий торт підніме настрій імениннику і надовго запам'ятається, завдяки своїй оригінальності та неординарності. На торті розміщено рамочку з побажаннями для іменинника, кошельок та їстівні гроші та монети. 

При покупці нашого грошового торта Ви можете замовити «купюри» будь-якої валюти і будь-якого номіналу. І нехай свято стане самим яскравим і незабутнім!

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини