Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Фототорт "Букет троянд"

ДрукЕлектронна пошта
фототортфототорт букет троянд
Орієнтована вага, кг. 3.5

Фототорт у вигляді букету троянд прикрашений камінчиками Сваровскі - це чудовий подарунок і дуже оригінальна прикраса святкового столу. 

Прекрасний торт з трояндами - універсальний подарунок для будь-якого випадку. Це одночасно квіти і солодощі, ніжний комплімент до тієї, яку хочуть здивувати і порадувати.Традиційно троянди вважаються квітами любові і ніжності, пристрасті і глибокого почуття. Залежно від того, які відносини пов'язують вас з винуватцем свята, можна замовити різний святковий торт "Букет троянд, що виражає різні почуття.

Торт у вигляді величезного букета в упаковці з дорогим бантом універсальний. Його можна подарувати як жінці, так і чоловікові будь-якого віку. Це солодке підношення буде приємним людині різного віку і доречно на будь-якому святі.

При замовленні  нашого ексклюзивного торта у вигляді планшету у Тернополі Ви можете замовити додаткові аксесуари. Обов'язковою складовою торта є фотокартка у цифровому вигляді з якої на їстівній пластині друкується фото для оздоблення торта.

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини