Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Торт на хрестини "Таїнство хрещення"

ДрукЕлектронна пошта
Орієнтована вага, кг. 3.0

Хрестини дитини - це початок його духовного життя і важливий крок як для малюка, так і для його батьків. Це велике свято! Це особлива подія, одне з перших урочистостей на честь нової Людини.

Якщо Вас просять стати хрещеною матір'ю чи хрещеним батьком дитині - це дуже гарний знак, але тільки якщо Ви усвідомлюєте всю відповідальність, яку Ви будете нести за свого хрещеника. Обов'язок хрещених батьків - підтримка і допомога протягом усього життя. Якщо Ви ніколи не брали участь в обряді хрещення, то напевно задастеся питаннями: «Що робити?», «Як поводитися?» І «Що подарувати на хрестини?». Найкращий подарунок на хрестини - це те, що підкреслить неповторність і красу цього свята. Подаруйте гарний торт на хрестини. Вся краса таких тортиків підкреслює і доповнює найкращі побажання від рідних і близьких щойно покрещенного малюка.  

Торт на хрестини від студії авторських тортів Sweet Ideas «Таїнство хрещення» виконаний у ніжному блакитному кольорі із символічними предметами, які характеризують святкову подію, це зокрема гиря із вагою та метер із зростом похресника, календар та годиник, які вказують на дату народження. Також на торті лежить маленьке немовля. Всі елементи торта їстівні.

Торт на Хрестини можна прикрасити фігуркою ангела, голубів, викласти хрестик з ніжних невеликих квітів. Особливо добре на такому торті буде дивитися приглушені, пастельні кольори (рожевий, бежевий, бузковий, блакитний).

Ви можете вибрати будь-який з вподобаних Вам дизайнів наших тортів на хрестини в тому вигляді, в якому він представлений у нас в каталозі тортів, а також можете внести зміни за своїм смаком і створити торт на хрестини на замовлення в індивідуальному виконанні. На тортик Ви можете написати всі свої самі добрі побажання дитинці. Замовний торт на хрестини стане прекрасним доповненням до Вашого свята, дозволить дотримати вікові традиції хрестильного столу і залишить приємні спогади у Вашій душі і серці.

Нагадуємо Вам, що написи на тортах (безкоштовно), їх колір (безкоштовно) і зовнішній декор можуть бути змінені на Ваш розсуд! 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини