Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Дитячий торт "Оггі і кукарача на кухні"

ДрукЕлектронна пошта
Дитячий торт
Орієнтована вага, кг. 4.0

Господар будинку, кіт Оггі, і його сусіди, таргани, з французького мультфільму «Оггі та Кукарачі» давно стали улюбленими персонажами багатьох хлопців та дівчат.

Заради свята - Дня народження Вашого іменинника - Оггі влаштував перемир'я з тарганами і всівся на кухні, розслабитися в домашній обстановці. Оггі дуже не любить, коли йому заважають жити за його правилами. Але сусіди, з якими Оггі змушений ділити житло - три таргана (Джоуї, Ді Ді і Маркі) із збоченим почуттям гумору роблять його життя нестерпним. Джоуї ватажок шайки, у своїй компанії він в якості мозку. Ді Ді - тарган, постійно піддає всіх якимось небезпекам. Маркі - це тарган, який любить запрошувати на побачення дівчат. Три абсолютно різні за характером і діям таргани, постійно заподіюють коту неприємності. Але, як у житті буває всього крок від ненависті до любові. Адже таргани знаходяться поряд з цим котом протягом усього життя, і за цей довгий час вони сильно звикли один до одного. Стали однією сім'єю, і навіть кіт вже не може без тарганів, в їх відсутність йому нудно. Та й самі таргани стали як рідні з котом.

Подаруйте такий цікавий і унікальний торт «Оггі і кукарача на кухні» на день народження імениннику і цей подарунок не залишиться без уваги і стане справжнім сюрпризом. 
При покупці торта у Тернополі Ви можете замовити будь-які додаткові елементи або просто добрі теплі привітання, якими можна оздобити торт.

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини