Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Дитячий торт "Маквін на трасі 5"

ДрукЕлектронна пошта
Торт Маквін на трасі
Орієнтована вага, кг. 5.5

 

 

 

Ваша дитина любить мультфільм «Тачки»? Зробіть йому незабутній подарунок у вигляді цього шедевра! Торт тачка Маквін запалить іскру в очах будь-якого автомобіліста! 

Торт виготовлений у вигляді своєрідного гоночного п'єдесталу, на вершині якого гордо на дорозі у вигляді цифри 5, що символізує кількість років іменинника, стоять такчки Маквін, очі яких горять щасливим світлом і вони вже готовий до нових змагань і пригод. Біля траси також розміщено багато коліс, якими також оздоблені кекси для гостей іменинника.
При покупці торту Ви можете замовити на нього будь-які додаткові деталі або елементи. Ви можете купити торт з епізодом, коли Маквін на трасі, в русі, на повороті або з його прямими суперниками вже майже на фінішній прямій. Так само Ви завжди можете додати на торт інших головних героїв мультфільму: Чіко «Грім» Хікса, Ченга «Кінг» Тюнинга, Дока Хадсона, Метра , Саллі, Рамона, Луїджі, Шерифа, філм, Сержанта, Фло, Гвідо, Ліззі, Шланга. 

Подаруйте Вашим дітям справжнє свято з тортом за мотивами мультфільму «Тачки»! 
Ви можете купити торт маквін  на трасі, в русі, на повороті або з його прямими суперниками вже майже на фінішній прямій.

Якщо у Вашого малюка намічається день народження чи якесь інше значиме свято, студія авторських тортів Sweet Ideas пропонує замовити виготовлення ексклюзивних тортів із будь-яким дизайном. 

 

 

 

Відгуки

Ще немає відгуків. Для коментування необхідно зареєструватись

Замовити зворотній дзвінок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини