Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Дитячий фототорт "Спайдермен - чоловік павук"

ДрукЕлектронна пошта
img_7741_z
img_9117_z
Рейтинг: 5/5
Орієнтована вага, кг. 3.5

Простого американського хлопця Пітера покусав павук-ГМО і почалося ... Нічні ходіння по місту в облягаючому червоно-синьому трико, лазання по стовпах, заплутані взаємини з купою жінок і таких же героїв в супер костюмах. Інші подробиці запитайте у дитини. І якщо вас завалить інформаційною лавиною, то значить торт Людина Павук єдино гідна кульмінація свята для підростаючого супергероя.

Витримана культова червоно-синя гамма і солодка фотокартинка головного героя. 3,5 кг перемоги сил добра, смак якої незабутній. Спайдермен винятковий герой. Сага коміксів Marvel вчить дитину робити життєвий вибір. Щоб підкреслити цю концепцію ви можете зробити самостійний вибір начинки в торт.

Кожен комікс про Людину Павука по-своєму значущий. Кожен торт Людина Павук враховує це: жодної випадковості, будь-яка деталь зображення тісно пов'язана з сагою про героя. 

Наш торт складається з одного прямокутного ярусу вкритого валельною картинкою із сцени мультфіьмуТакий незвичайний торт порадує не тільки дитину, але і дорослого! 
Ви можети замовити будь-яку сцену із мультфільму. Сміливо фантазуйте і зустрічайте улюблених героїв у себе на святі!

Відгуки

Середа, 01 квітня 2015
Дякую за торт для Матвія дуже гарний.
Мирослава Бабій

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини