Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Корпоративні торти - солодке завершення колективного свята

Останнім часом будь колективний захід завершується чаюванням зі святковим тортом чи іншими солодощами. Незалежно від того, яке свято відзначає робочий колектив - Новий Рік, День Народження співробітника або ювілей відділу, 8 березня і т.д., солодке завершення вечора є обов'язковим. Саме тому організатор свята зобов'язаний продумати ефектне і смачне закінчення корпоративу.

На допомогу в цьому випадку може прийти послуга замовлення торта, яку в наш час можна оформити навіть за допомогою телефону або електронної пошти, що істотно спрощує і прискорює процедуру організації свята.  Перевагою замовлення торта в цьому випадку буде можливість оформити десерт в неординарній манері, наприклад, прикрасити тортик логотипом компанії, або ж піднести колегам до чаю солодкі монети або їстівні ручки або степлери.

Корпоративні торти - це ідеальний варіант для будь-якого колективного застілля. Такий десерт не тільки прикрасить святковий стіл, але і подарує чимало приємних моментів всім присутнім. Крім цього замовний торт не тільки красивий, але ще і смачний, адже при його замовленні можна вибрати не просто зовнішнє оформлення, але й потрібне вам наповнення ласощів. Враховуючи переваги колективу, можна замовити ідеальний торт по індивідуальному замовленню так, що всі співробітники залишаться задоволені. Досвідчені кондитери створюють справжні солодкі шедеври, які спочатку навіть шкода є - настільки вони ідеальні і красиві. Однак спробувавши одного разу, вже неможливо відмовитися від такого дива, як торт на замовлення, оскільки замовний десерт завжди свіжий і дуже смачний.

При виготовленні замовних кондитерських виробів у студії авторських тортів Sweet Ideas у Тернополі за основу береться оригінальний рецепт, який може доповнюватися або трохи змінюватися в залежності від уподобань клієнта, що робить можливим втілення абсолютно будь-яких фантазій і бажань замовника. Сучасні технології роблять процес замовлення солодощів для корпоративних вечірок швидким і легким, що дозволяє влаштовувати незначні розваги або просто чайні вечори для робочого колективу, як з приводу, так і без нього. Так що не варто відмовляти собі в солодкому задоволенні - замовляйте торт на сайті http://cakes.te.ua/ та зробіть Ваш корпоратив незабутнім!  

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини