Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Щоб на тебе напали гроші, і ти не зміг від них відбитись

Подарунковий торт валіза із грошима

Ціла валіза грошей, та ще й яких - купюри по 100 доларів та 500 євро! На мою думку це один із кращих тортів сюрпризів для подарунку шефу чи другу на ювілей або день народження. Також торт підійде для корпоративної вечірки після успішного підписання контракту. Торт "Валіза із грошима" підсилить враження після підвищення по посаді. Такий торт і різати якось не хочеться. А раптом він справжній? Я дуже люблю робити торти, які імітують кейси або мішки з грошима. Зробила вже таких тортів досить багато із різними написами та різних кольорів. Заради інтересу навіть не полінувалася і полізла подивитися в Інтернеті, а скільки насправді грошей увійде в стандартний кейс? 

Результати мене здивували. За різними оцінками, в купюрах по 500 євро в звичайний дипломат з легкістю увійде близько двох з половиною мільйонів євро. А важить така кількість паперу щось близько 25 кілограм. 

Замовити торт можна у Тернополі та розмістити на ньому будь який напис. Наведу найбільш поширені приклади написів на торті, які ви можете замовити у студії авторських тортів Sweet Ideas при купівлі торта "Валіза із грошима":

"Мрії збуваються".

 "Щоб на тебе напали гроші, і ти не зміг від них відбитись".

"Найкращому шефу"

"Щоб хватало на ікорку, на Багами і Майорку"

"Щоб у тебе все було, а тобі за це нічого не було"

"Була б валіза, а гроші будуть"

"Куди не ступиш, там грошики отримаєш"

Такий торт можна виконати у будь-якому стилі, можна помістити на нього фотографії імениника, або роздрукувати іменні гроші.

У студії авторських тортів Sweet Ideas можна купити торт в Тернополі подібного типу "Мішок із грошима".  

Не думаю, що когось зможе залишити байдужим така валіза з грошима.Мені дуже приємно, що мої торти у вигляді валізи із грошима тішать моїх клієнтів - як смаком так і виглядом. Приємного апетиту! Так, і щоб на вас напали гроші, і ви не змогли від них відбитися :).

Торт шефу чемодан денег

 

Торт Кейс із грошима

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

(с) Галя Шевчук, студія авторських тортів Sweet Ideas, Тернопіль

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини