Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Лунтік та його друзі

Торт про Лунтіка, Кузю, Мілу

Тортик "Лунтік в пісочниці" з героями відомого дитячого мультсеріалу про Лунтіка. Цей анімаційний серіал знятий у популярному останнім часом стилі навчальної сімейної пригодницької комедії.

На торті я вирішила зобразити всіх головних героїв цього мультфільму. Торт трав'янисто зеленого кольору - це зелена галявина із пісочницею по центру, кругом якої зібрались друзі унтіка. У її центрі сидить Лунтик і тримає в руках пісок із великої пісочниці. Його смішні фіолетові вушка і посмішка відразу видають: сьогодні у Лунтика відмінний настрій. Сонячна погода, радісна атмосфера та друзі поруч - що може бути краще?

На передньому плані нерозлучні брати-близнюки Вупсень і Пупсень. Забіякуваті, пустотливі, ледачі, невиховані, вони постійно влипають в якісь історії. Люблять жувати траву, ягоди і шукають, що б ще з'їсти. Хоча непогано танцюють і вміють робити фігури з трави. У них є заповітна мрія - вони хочуть стати метеликами. Я так і зобразила їх на торті разом з метеликом.

Також біля них у пісочниці грається Міла. - це весела, але образлива, плаксива і примхлива дівчинка. Вона добре малює, знає безліч ігор, любить грати в докторів і будувати пасочки з піску. Незважаючи на свою плаксивість, в потрібний момент може бути зібраною і рішучою. Біля пісочниці також грається Кузя – стрибучий коник і один з кращих друзів Лунтіка, з яким вони часто попадають в якісь цікаві історії.

Ось такий тортик у мене вийшов. З Лунтіком і його друзями на зеленій галявині. Іменинниця та її батьки залишились дуже задоволений своїм подарунком, та передали, що всі персонажі прямо як справжні.

Також за мотивами цього мультика я робила інші торти, як то «Лунтік художник» чи фототорти із Лунтіком та його друзями.

Тому, якщо Ваша дитина захоплюється мультсеріалом «Лунтік та його друзі», тоді найкращим подарунком на її день народження стане торт, який ви можете замовити в студії авторських тортів Sweet Ideas.

 Торт Лунтик

(с) Галя Шевчук

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини