Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Випікання тортів тернополянка перетворила у справжнє мистецтво

Торт для дівчинки Барбі

Тернополянка Галина Шевчук уже два роки займається випіканням й оздобленням тортів. Крім того, що її вироби смачні, вони мають просто чудовий вигляд. Кожний торт - як витвір мистецтва. Випічку прикрашають герої мультфільмів, букети квітів, автомобілі, тварини. Серед доробку майстрині - справжні шедеври: торти у вигляді замків, лісових галявин, смаколики у формі смокінга, валізи з грошима і навіть торт-маршрутка.

 Виявляється, що з коржів і мастики можна зробити все. чого душа забажає. Головне - бажання і старанність.

Пані Галина кілька років тому переїхала до Тернополя із Львівщини. На новому місці ще не було друзів, декретна відпустка прив'язувала до дому. Тож жінка вирішила зайняти себе новим хобі. Любов до кондитерської справи проявлялася у пані Галини ще з дитинства. ЇЇ мама - кондитер за спеціальністю - брала доньку з собою на роботу: дівчинка допомагала в оздобленні солодощів.

Щоб навчитися професійно оздоблювати торти, Галина Шевчук їздила на майстер-класи до умільців з інших міст. Каже, у цій справі можна досягнути неабиякої майстерності та проявити фантазію, але складна робота вимагає значних зусиль, дорогих інструментів і матеріалів. Найпопулярніші серед замовників вироби з невисокою ціною, дозволити собі купувати шедеври може далеко не кожен.

Найскладніше пані Галині було виготовити торт у вигляд» вежі вагою 10 кілограмів. Жінка каже, що працювала над ним дві доби, майже не спавши. Але результат вартий того - виріб батьки подарували дівчинці на десятиріччя, чим неабияк потішили дитину. Оздоблює торти пані Галина мастиками. Барвники для мастик купує зі США, бо дбає за якість і безпечність продукту. Майстриня каже. що в Тернополі знайти потрібні для роботи матеріали важко. Торти не лише красиві, а й смачні. Залежно від того, для коло випікається виріб, майстриня використовує різні рецепти. Для маленьких дітей пече бісквітні коржі, перемащує їх масляним кремом, додаючи фрукти. Діти полюбляють торти з желе, кусочками фруктів, шоколадом. До тортів для дорослих додає коньяк, ром. горіхи, каву - залежно від уподобань того, хто смакуватиме випічкою. Галя Шевчук каже, що таке заняття допомагає дарувати людям свято. Особливо радісно реагують на оздоблені торти діти. Вони викликають у малюків захоплення, може позитивних емоцій. І хоча смаколик швидко з’їдають, залишається пам'ять і фотокартки малечі з оригінальними подарунками.

Посилання на статтю

Олена Бойчук

Газета «Номер один» від 11.06.2014

 

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини