Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Як вибрати дитячий торт на замовлення?

Всі діти, великі і маленькі, з нетерпінням чекають свого Дня народження. Саме в цей день найчастіше збуваються дитячі мрії, а іноді і відбуваються чудеса. Чудо - це по частині дорослих. Причому, чим краще підготуються батьки, тим більше шанси, що Чудо станеться. Це може бути несподіваний подарунок: поява на святі казкового гостя або унікального іменинного торта. Дитячий торт на замовлення може бути скромним або розкішним, але головне, щоб він викликав захоплення своїм виглядом і приносив задоволення своїм смаком. Як же вибирати дитячий торт на замовлення?

 

Насамперед дитячий торт повинен бути безпечним для здоров'я.

Крем в торті .

Торт має бути виготовлений з безпечних для організму дитини інгредієнтів, а значить - максимально натуральних. Креми в цьому випадку можуть бути на основі натуральних вершків, молока, масла, згущеного молока. Головне, щоб це не були спреди. Рослинні вершки - також далеко не кращий варіант для начинки дитячого торта, хоча на вигляд вони можуть здаватися привабливими, а іноді - і на смак приємні. Отже, перш, ніж замовити дитячий торт, запитайте у продавців, який крем використовується в ньому.

Коржі.

З коржами для дитячого торта все досить просто. Основу торта для маленьких іменинників краще вибирати бісквітну. Вона забезпечує торту м'якість. Щоб торт був ще ніжніше, коржі просочують. Поцікавтеся, яку просочення пропонують Вам кондитери. Важливо, щоб вона не виявилася алкогольної або напханій ароматизаторами. Наприклад студія авторських тортів Sweet Ideas, використовує для дитячих тортів цукровий сироп.

Для підлітків можна використовувати і білкові коржі, наприклад, з додаванням горіхів. Вони твердіші, але якщо добре приготовані, приємно хрумтять. Та й горіхи додають торту багатшими смак.

Глазурування.

Яке покриття (глазурування) дитячого торта найкраще використовувати натуральне ніжне суфле, шоколадну глазур, марципан чи натуральні вершки? Імпортна мастика і рослинні вершки - варіанти широко поширені, але далеко не кращі для дитячого організму. Вони містять штучні жири та іншу «хімію» для здешевлення продукції або полегшення її виробництва.

До речі, про хімію. Яка б глазурування не використовувалось для торта, уникайте в ній великої кількості яскравих кольорів. Чим яскравіше торт, тим більше в ньому використовується харчових барвників, хоча вони як правило і відповідають ГОСТам. Отож, вибирайте натуральне глазурування і уникайте надлишку яскравих кольорів на торті.

Прикраси для торта. 

Для маленьких дітей прекрасно підійде натуральне суфле, шоколад білий і чорний, цукрова мастика (не імпортана) і марципан, з яких виходять відмінні фігурки дитячих героїв. А ось імпортну мастику, з якої дуже зручно ліпити фігурки, як Ви вже зрозуміли, краще обходити стороною.  

Мабуть, це все. Дотримуйтесь перерахованих вище простих рекомендацій і насолоджуйтеся правильно вибраним дитячим тортом на замовлення. Хоча ні, це ще не все. Про головне-то ми не сказали. Адже треба так обрати святковий торт, щоб він сподобався іменинникові. З цим питанням "промахнутися" ніяк не можна. 

Студія авторських тортів Sweet Ideas завжди з Вами із cвоїми дитячими тортами.

(с) Галя Шевчук

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини