Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Як вибрати весільний торт?

Щаслива подія - не за горами. І серед інших милих, радісних турбот, які запам'ятаються на все життя, треба вибрати прикраса столу - весільний торт. Студія авторський тортів Sweet Ideas, яка знаходиться в місті Тернополі пропонує поради щодо вибору вдалого весільного торта.

 Людині відповідальній за замовлення весільного торта треба зайнятися вибором торта за місяць або навіть два до весілля. Вибір торта - справа непроста і не треба займатися ним в поспіху.

Зовнішній вигляд торта, як правило має доповнювати і зливатись із дизайном весільного залу. Зараз модно робити колірну гамму весілля. Якщо вона є - це і визначить колір торта. Також врахуйте тематику весілля, якщо вона є, що зараз теж часто зустрічається. Подумайте про пристрасті і смаки, хобі молодят і взагалі сім'ї. Це може зробити торт оригінальним і дуже потішити і розважити одержувачів солодкого подарунка до весілля. Ви можете переглянути дизайни тортів в Інтернеті. Якщо ви живете у Тернополі, то можете переглянути каталог весільних тортів, які можна замовити у студії авторських тортів Sweet Ideas на нашому сайті. Також у нас ви можете замовити дизайн весільного торта, який буде відповідати Вашим смакам. 

За складом (начинкою) весільного торта - дізнайтеся, хто буде їсти торт. Чи немає у них алергій на які-небудь продукти? При замовленні торта в Тернополі врахуйте: у студії авторських тортів Sweet Ideas можна індивідуально підійти до вибору начинки весільного торта. Подбайте про те, щоб святковий торт могли їсти всі гості весілля.

На смак - уточніть смакові пристрасті молодят, їх батьків, гостей. Найчастіше замовляють один ярус - для нареченої, інший - для нареченого, щоб їм точно сподобалося. Часто це бувають індивідуально створені склади, на їх смак. А решта яруси - вже з більш-менш універсальними начинками.

По бюджету. При замовленні торта важливо реально оцінити свій бюджет. Красиві та якісні торти коштують недешево. Якщо десь Вам пропонують зробити такий же, але за третину ціни - не вірте. Так не буває. Ціна торта складається з продуктів, вартості часу кондитера (чим досвідченіше, тим дорожче). 

Вдалого Вам вибору весільного торта!

(с) Галя Шевчук

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини