Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Що таке мастика? Яка вона на смак? Чи можна її їсти?

Почну з того, що мастика-продукт кондитерського виробництва, в основі якого цукрова пудра, інші інгредієнти можуть варіюватися. Наприклад, це може бути зефір або шоколад, желатин, мед або глюкоза. На смак мастика солодка. Мастику можна їсти. Але якщо вам буде сильно солодко, шматочок торта легко можна звільнити від мастики. Для ліплення і виготовлення квітів використовується спеціальна квіткова мастика. Виготовлені з мастики елементи декору зазвичай піддаються сушці і вони можуть зберігається у вас в сухому, чистому місці до декількох місяців, після цього їх можна з'їсти, або як сувенір на пам'ять дуже тривалий час.

Які продукти використовуються?

Всі продукти натуральні, хорошої якості, купуються напередодні, термін придатності я завжди дуже ретельно перевіряю. Я не печу торти з бісквітної суміші, яєчного порошку, маргарину, рослинних вершків, не додаю консервантів. Я використовую справжню муку, магазинні яйця, вершкове масло або коров'ячі вершки.

Які харчові барвники  використовуються? 

Харчові барвники, які я використовуємо для отримання бажаного кольору виготовляються американською компанією AmeriColor та серед професіоналів вважаються одними із кращих барвників для мастичних тортів. Вони дозволені ГОСТом і не становлять жодної небезпеки для здоров'я як дорослих, так і дітей. Однак, як і будь-який натуральний барвник (наприклад, буряк), харчовий барвник може залишити сліди на шкірі і язику, особливо коли декор торта не повністю підсох. 

Яка мінімальна вага торта?

Мінімальна вага одноярусного торта - 2 - 2,5 кг.

Мені сподобався торт в Інтернеті, але його немає у Вашому каталозі. Чи можна його виготовити?

Так, можу! Якщо Ви хочете замовити унікальний торт по фото, опису чи ескізу перейдіть будь-ласка в розділ "Індивідуальний торт" і заповніть відповідну форму. 

За скільки днів замовляти торт?

Замовлення потрібно оформити мінімум за 3-7 днів до свята. З урахуванням того, що час на тиждень вперед може бути вже зайнятий, будь ласка, телефонуйте якомога раніше. Замовлення на весільні торти (більше 5 кг) приймаю завчасно за 1 місяць. Відмова від торта можлива не пізніше, ніж за 3 дні до здачі торта.

Навіщо замовляти торт так швидко, адже Ви не будете робити його всі 2 тижні?

Деякі деталі торта робляться заздалегідь, наприклад: весільні фігури, мастичні квіти, дитячі фігури. Їм потрібен час, щоб просохнути, інакше можливі тріщини і деформації.

Від чого залежить вартість торта?

Ціна на кожен торт індивідуальна. Вартість торта залежить в першу чергу від смаку торта (начинка), і від зовнішнього оформлення. Чим більше прикрас (квітів, фігурок), тим ціна більша.

Це дорого. Ми можемо замовити такий самий торт дешевше.

Будь ласка, я нікого не тримаю. У кожного свої поняття краси і якості роботи. Іноді хочеться поставити запитання: «А Ви готові витратити 5 - 20 годин у Вашому житті на кропітке створення чого - небудь і отримати за це "копійки"?». Всі "тонкощі" виготовлення авторських тортів може зрозуміти тільки інший кондитер. Спасибі всім, хто розуміє, що таке ручна робота, що це не масове виробництво, а завжди ЕКСКЛЮЗИВ, який створюється завдяки індивідуальним навичкам та вмінню майстра. Від чого напряму залежить кінцевий результат.

Чи можна поміняти колір торта і колір декору?

Так, колірну гамму торта обираєте Ви.

Скільки кілограмів торта мені потрібно замовляти?

Якщо у Вас менше 35 гостей, то на кожного гостя Ви можете взяти по 150-200 гр., Якщо ж більше 35 гостей - то по 120-150 гр. Вага готового торта може коливатись у межах +- 300 грам для невеликих тортів і 600 грам для великих.

Дана таблиця допоможе Вам визначити вагу торта:

Кількість гостей Вага торта Кількість ярусів
10 осіб 2 кг 1 ярус
20 осіб 4 кг 1-2 яруси
30 осіб 5-6 кг 2-3 яруси
40-50 чоловік і більшей 7-8 кг 3-4 яруси

Якщо на зображенні торт багатоярусний, то я можу замовити тільки 1-ший або 2-ий ярус даного торта?

Так, кількість ярусів у торті буде залежати від Ваших побажань і, звичайно, ваги торта.

Який термін зберігання торта?

Термін зберігання торта, прикрашеного мастикою - від 72 до 120 годин. Термін зберігання залежить також і від інгредієнтів, які використовується в торті.

У якому вигляді віддається готовий торт замовнику?

Готові торти віддаються замовнику на підложці до тортів і упаковуються поліетиленовою плівкою. Ціна упаковки та плівки входить в ціну торта.

Де можна забрати готовий торт?

Готовий торт можна забрати за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська,12. Нижче подана детальна карта.

 

 

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини