Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Прикрашаємо торт на Новий 2018 рік: ідеї

новорічний торт у Тернополі

Торт - обов'язковий атрибут практично будь-якого свята, тим більше якщо це свято - Новий 2018 Рік. Новорічний торт – заключний десерт чарівної новорічної ночі, тому він повинен бути не тільки смачним але красиво оформленим. Якщо Ви хочете щоб це свято запам'яталося надовго здивуйте всіх святковим Новорічним тортом, який стане солодким святом у Вашому будинку.

Як приготувати яскраві та ефектні тематичні торти на Новий Рік 2018, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

 

Отже, 2018 рік - це рік Жовтого Земляного Собаки за китайським календарем, тому можна приготувати мастику відповідних жовтуватих або коричневих відтінків, покрити нею святкові ласощі, а поверх неї за допомогою спеціальних кулінарних пристосувань зобразити фігуру собаки. Продукт для цього можна використовувати будь-який: це може бути і шоколад (темний, молочний або білий), і збиті вершки, і бізе з сирих яєчних білків, збитих з цукром. Більш того, собачку можна зобразити і в вигляді фігурки з мастики, робиться це досить просто, адже всі добре пам'ятають, як в дитинстві ліпили фігурки тварин з пластиліну.

Не варто забувати і про цифри «2018», які можна виконувати як з мастики, так і з інших продуктів, наприклад, з марципану або кольорового цукрового драже. Також можна застосувати і різні фрукти, з яких можна викладати цифри і написи.

Особливо красиво виглядатиме кондитерська блискуча стружка, яка нагадує золоте або срібне напилення. До речі, саме на неї варто звернути особливу увагу, так як саме на новорічному святі вітається велика велика кількість блискучих елементів декору в інтер'єрі та кулінарії.

Існує ще ряд безпрограшних варіантів прикраси святкового торта на Новий рік, які обов'язково залишаться в пам'яті гостей як ознака високих кулінарних і дизайнерських навичок господині:

1. Випекти торт круглої форми, а на його поверхні зобразити циферблат зі стрілками, що показують на цифри 11 і 12 (без п'яти хвилин Новий рік). Виконувати таку ідею можна за допомогою все тієї ж мастики різних кольорів або ж солодкого шоколадного крему. Також на отриманому циферблаті можна розмістити невеличку фігурку символу року

2. Якщо Новий Рік святкує велика компанія, то бажано приготувати великий святковий торт. І якщо не зовсім вистачає матеріалу на те, щоб виліпити безліч фігурок і розмістити їх на поверхні торта, то за допомогою кондитерського рукава і насадки можна написати на ньому новорічні побажання. Варто пам'ятати, що колір поверхні торта і колір тексту повинні яскраво контрастувати один з одним, тоді написи вийдуть чіткими і читабельними;

3. Також за допомогою тонких насадок на рукав, можна намалювати на торті зимовий пейзаж (сніжинки, ялинки, лісові тварини, зірки і різнокольорові гірлянди)

4. Яскравим елементом декорування новорічного десерту можуть стати цедра лимона або апельсина, подрібнені горішки.

5. Якщо ж часу на виготовлення торта бракує, то можна спекти капкейки та прикрасити їх у новорічному стилі.

В цілому, святковий новорічний торт можна прикрашати абсолютно будь-яким чином, головне, не забувати про головну тематику свята і максимально близько підбирати до неї ідеї.

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини