Кошик порожній

м. Тернопіль, вул. Львівська 12 

 098-945-91-86, 063-167-05-01

Які бувають весільні торти

весільний торт у Тернополі

Перед тим, хто придумує або вибирає дизайн весільного торта, завжди стоїть дуже нелегке завдання. Якщо підійти до справи не абияк, а творчо, то хочеться чогось оригінального, святкового та незабутнього? Так, хочеться, щоб весільний торт був самим-самим. Щоб було відразу все зрозуміло: це - весільний торт. Щоб на фотографії молодих з тортом були молоді з весільним тортом, який підкреслює та доповнює самих молодят та стиль їхнього весілля. Спробую допомогти Вашій уяві. Які бувають види весільних тортів?

Класичний весільний торт. У класичного торта на весіллі - багато ярусів. Це робиться не тільки для краси. Різні яруси можна зробити з різними начинками. Один - для нареченого, інший - для нареченої, третій - для батьків ... і так до нескінченності. На класичному весільному торті з прикрас - кружева, як на весільній сукні молодої і, звичайно, квіти, багато квітів. При цьому можуть бути живі квіти такі як у букеті молодої або квіти із цукрової мастики.

Незвичайні весільні торти. Сучасне кондитерське мистецтво дозволяє реалізувати найсміливіші фантазії. Такі торти зберігають весільну тематику, але - в нестандартному сенсі. Наприклад, торт у вигляді лімузина або карети з молодятами.

Тематичні весільні торти. Зараз дуже модно робити тематичні весілля - піратське весілля, циганське весілля, за сюжетами відомих кінофільмів або в традиціях якої-небудь далекої екзотичної країни або «професійні». Прикрасити таке весілля допоможе тематичний торт - наприклад, гангстерський, у вигляді пістолета. Або шпигунський, в вигляді дипломата з шифровками. Захоплення молодят також можуть підказати ідею для торта. Наприклад, якщо обидва - скелелази або акваріумісти або шанувальники якої-небудь комп'ютерної гри. Уявляєте, який простір для фантазії це відкриває? І молодим точно буде приємно отримати такий солодкий подарунок.

Гумористичні торти, торти - жарти. Майже у кожної пари є милі смішні історії, якими охоче діляться з друзями. А що якщо обіграти цей сюжет в торті? Подумайте і в іншому напрямку: можливо, молодята якось жартують один над одним? Якось жартівливо і ласкаво один одного називають? Чи не стане це ідеєю торта або фігурок на торті?

Біографічні торти. Практично безпрограшний варіант - дізнатися, як познайомилися наречений і наречена і відобразити в торті цей сюжет.

Також не варто забувати про альтернативу стандартним варіантам весільних тортів. Нею можуть стати капкейки - маленькі десерти, які не треба різати на частини. Кожен гість бере собі окремий капкейк. Композицію з них можна оформити дуже красиво. Капкейки можуть бути не тільки альтернативою, а й доповненням до торту. Замовити весільний торт у Тернополі Ви можете на сайті http://cakes.te.ua

Електронна оплата

оплата онлайн

Підписатись на новини